Kvalitní rukávník na kočárek je skvělým doplňkem, neboť dokáže ochránit ruce před chladem, případně deštěm. Používat rukávník je v zimních měsících opravdu velice praktické. Miminko je třeba neustále přikrývat, utírat mu nosík apod. Ruce maminek jsou tak často vystaveny chladu, protože nasazovat si a vzápětí zase sundávat klasické zimní rukavice je téměř nemožné. Užitečný pomocník – rukávník na kočárek – tomu snadno zabrání!

Vyrobeno ze špičkových materiálů

K přednostem rukávníku, který se řadí k nezbytným doplňkům v sychravém počasí, patří i kvalitní materiál, použitý k jeho výrobě. Vrchní vrstva bývá zhotovena z nepromokavé plášťoviny a vnitřek z bavlněného kojeneckého plyše. Zateplení vnitřní části se provádí pomocí oteplovacího rouna. Výhodou rukávníků na kočárek je to, že se mohou bez obav vyprat v pračce (obvykle na 30 °C), případně je stačí otřít vlhčí tkaninou.

Poskytují dostatek prostoru

Rukávník na kočárek se skvěle uplatní, i když v zimě vyrazí s miminkem na procházku jeho tatínek. Velké mužské ruce se do prostorného rukávníku také snadno vejdou. A jakmile zaprší, i v tomto případě se může pohodlný rukávník hodit. Jeho povrch je totiž pečlivě potažen vodotěsným materiálem.

Pěkný barevný vzhled

Pokud si zákazník přestavuje, že měkoučký rukávník na kočárek se vyrábí pouze v jediné barvě, bude příjemně překvapen. Zakoupit si můžete rukávníky třeba v černo-modrém nebo černo-fialovém provedení. Dále jsou k dostání vzájemné kombinace barev, jako černá s červenou, oranžovou, béžovou, zelenou apod.

Umístění rukávníku

Praktický rukávník se na kočárek připevňuje velice jednoduše. Pomocí kvalitních zapínacích druků jej snadno připevníte na rukojeť dětského kočárku. Pokud má kočárek ruční brzdu, zbude dostatek místa i pro ni.