Velmi kvalitní materiál, nevšední design a skvělé vlastnosti – to jsou luxusní dětské kočárky. Dnes je vyrábí řada známých a předních výrobců, je tedy možné vybírat z pestrého sortimentu. Všichni nároční zákazníci, kteří kladou důraz na komfort a luxusní vzhled kočárku, budou jistě se současnou nabídkou spokojeni.

Špičkové vybavení…

Pokud se rozhodnete při nákupu dětského kočárku nešetřit finančními prostředky, sázka na luxusní provedení je správnou volbou. Svému miminku tak dopřejete jízdu v moderním a velice pohodlném kočárku, který navíc disponuje skvělými vymoženostmi. Takový kočárek vám bude dlouho, spolehlivě a dobře sloužit.

Nadčasové sportovní modely

Luxusní dětské kočárky se vyrábějí také ve sportovním provedení a mezi zákazníky jsou velice oblíbené a žádané. Většinou disponují nadčasovou elegancí a neotřelým designem. Pokud rádi vyrážíte do přírody, můžete děťátku pořídit například luxusní terénní tříkolku. Tento typ konstrukce se dobře rozkládá a také snadno skládá. Zpravidla jsou tyto luxusní dětské kočárky vybaveny i praktickou nožní (nášlapnou) brzdou.

Elegantní styl

Pokud dáváte přednost klasice a eleganci, můžete vybírat v nabídce, která zahrnuje luxusní dětské kočárky proslulých značek, pyšnících se dlouhou tradicí. Stanete se s nimi vždy středem pozornosti, ale hlavně se vaše miminko bude cítit dobře a spokojeně. Kočárky s nostalgickým vzhledem jsou totiž nejen elegantní, ale i vysoce kvalitní.

Některé části hluboké korby bývají i ručně šité, což podtrhuje výjimečnost celého provedení. Luxusní dětské kočárky s nádechem romantiky mají k dispozici například exkluzivní chromovaný podvozek (případně i košík), velká kola a pohodlnou matraci. Můžete je zakoupit v barvě modré, černé nebo černobílé.