K výbavičce, kterou svým miminkům rodiče pořizují, patří nejen oblečky, ale také dětské deky do kočárku. Měkká a heboučká přikrývka se postará o tepelný komfort miminka či batolete uvnitř každého kočárku nebo postýlky. Moderní a praktické deky pro naše nejmenší se vyrábějí z vysoce kvalitních a velmi příjemných materiálů. K dostání jsou v různém barevném provedení a s rozmanitými dětskými motivy.

Přikrývka, která spolehlivě zahřeje

K oblíbeným materiálům, z nichž bývají dětské deky do kočárku zhotoveny, patří také kvalitní fleece. Výhodou je, že bývá upraven proti nepříjemnému žmolkování. Teplou fleece deku můžete zakoupit v mnoha barevných odstínech. Nejen sympatické barvy, ale také pěkné a nápadité motivy zaujmou hned na první pohled. Stále populární jsou dětské deky se zvířátky nebo postavičkami z oblíbeného Večerníčka. Hezky spát se bude vašemu děťátku třeba pod měkkou dekou s obrázky Křemílka a Vochomůrky, Krtečka a dalších známých figurek.

Pro zimní, ale i teplé dny

Dětské deky do kočárku využijete především v chladnějším počasí, avšak vyrábějí se také lehké deky pro letní období. V létě je možné kojence přikrýt například prodyšnou dekou z bavlněného úpletu. Tento materiál je opravdu příjemný na dotyk a skvěle se hodí i pro děti s velmi citlivou pokožkou. Bavlněné přikrývky do kočárků se také vyrábějí v různých barvách, a mohou být i vkusně ozdobeny výšivkou.

Ve veselých a jasných barevných tónech se zhotovují rovněž praktické deky ze stoprocentního akrylu. V chladných dnech bude vaší ratolesti pod akrylovou dekou opravdu příjemně teplo. Také tyto dětské deky do kočárku jsou vyráběny s půvabnými obrázkovými vzory, včetně malých medvídků, pejsků, koček apod.

Moderní deky pro nejmenší se vyznačují kvalitními materiály, které většinou mají antibakteriální i hypoalergenní vlastnosti a neváží na sebe žádné nečistoty. Navíc jsou velmi jemné k dětské pokožce a dlouho si zachovávají jak barevnou, tak i tvarovou stálost.